Foto kaste

Sākums / Foto kaste

FOTO KASTE – FOTO PIEDZĪVOJUMS

Foto piedzīvojums ir neliela mobilā foto studija (foto kaste) ar “zaļo ekrānu”, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas ar dažādiem skaistiem, mistiskiem vai biedējošiem foniem. Uz vietas būs iespējams fotogrāfijas arī izdrukāt un paņemt līdzi kā piemiņu no Jūsu lieliskā pasākumā.
Visas fotogrāfijas tiek personalizētas pēc Jūsu vēlmēm – ar Jūsu uzņēmuma logo, jubilāra vārdu vai jaunās ģimenes iniciāļiem.
Pēc Jūsu vēlmēm tiek piemeklēti foto atribūti, kā arī foni, ko pasākuma apmeklētāji varēs izvēlēties. Iespējams izveidot arī individuālo foto dizainu (piemēram, žurnāla vāks).
Iespējamie izdruku veidi:
– 10×15 cm ar vienu foto;
– 5×15 cm “strip” veida izdruka ar 3 foto;

Izmaksas (cenas EUR par pavadīto stundu skaitu pasākumā):
1h – 200 EUR*
2h un vairāk – 100 EUR/stundā*

Visa diena (līdz 8 h) – 500 EUR*

*cenā iekļauts pavadonis, kas palīdzēs doties Jūsu piedzīvojumā , personalizēta foto dizaina izveide, foto izdrukas pasākumā, pasākuma tematikai atbilstoši atribūtu un fona foto izvēle, kā arī pieeja pasākuma laikā uzņemtajām fotogrāfijām elektroniskā veidā.

Ziemassvētku foto piedzīvojums

Aicinām doties jautrā Ziemassvētku foto piedzīvojumā, kur kopā ar draugiem, kolēģiem vai vienkārši jautru kompāniju nokļūsiet Ziemassvētku vecīša kamanās, īstā rūķu darbnīcā vai pat kamīnā, pildot Ziemassvētku vecīša pienākumus.

Mazo supervaroņu ballīte

Foto piedzīvojumu īpaši novērtēs mazie – nofotogrāfēties ar savu mīļāko multfilmu varoni būs kas īpaši jautrs. Foto kastes augstums ir pielāgojams arī pavisam maziem bērniem (1-5 gadi).

Kāzu foto sesija

Foto kaste ir lieliska izklaide jebkurā pasākumā, arī kāzās. Pielāgosim foto fonus pēc Jūsu vēlmēm, kāzu krāsām un tematikas. Katrs foto būs unikāla piemiņas lieta, ko ikviens varēs paņemt sev līdzi.

Uz katra izdrukātā foto būs jaunā pāra logo, vārdi vai iniciāļi. Izdrukas dizains iepriekš tiek saskaņots.

Rūgts!

It’s jungle out there (Džungļu ballīte)

Pateicoties mežonīgajiem aksesuāriem un foniem, Jūs un Jūsu pasākuma viesi nokļūs īstenos džungļos, kur ik uz stūra uzglūn briesmas!

Ceļojums laikā

Viduslaiku foto piedzīvojuma laikā Jūsu pasākuma viesiem būs iespēja ieģērbties viduslaicīgos apģērbos, kā arī piemērīt bruņas un pacilāt viduslaicīgus ieročus – šķēpu, zobenu, pīķi.

Kas ir ielūgtie viesi?

Vēlaties nokļūt uz žurnāla vāka? Mēs par to parūpēsimies! 🙂

Atgriezties uz sākumu
WhatsApp chat