Svētku kurjeri

Sākums / Svētku kurjeri

Laimes lācis ar akordeonu

Laimes Lācis vienmēr pilns labestības, sirsnības, mīlestības un gaišuma. Spēj likt pasmaidīt kā maziem, tā lieliem. Gan tiem, kas brīnumiem tic, gan tiem, kam par tiem jāatgādina.
Laimes Lācis augumā ražens, ar baltu un mīkstu spalvu, un skanīgu akordeonu, lai kur tas ietu, piesaista sev lielu uzmanību!
Priecīgi apsveiks gaviļniekus, draugu pulku vai kolektīvu, novēlēs laimi un protams, arī muzicēs. Viesošanās laikā, visiem par prieku viņš nospēlēs 2 dziesmas uz akordeona un aicinās apkārtējos nodziedāt apsveikuma dziesmu.

Jo personīgāka informācija Laimes Lācim būs zināma, jo apsveikums būs aizkustinošāks! 

Pēc pasūtījuma veikšanas, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par Laimes Lāča repertuāru.

Laimes Lāča apciemojumu piesaki 2-3 dienas iepriekš. Ja vēlies īpaši sagatavotu dziesmu gaviļniekam, tad veic pasūtījumu ne vēlāk kā 7 dienas pirms pasākuma.

Cena: 70.00 EUR

*Cenā iekļautas transporta izmaksas Rīgas pilsētas robežās.

Muzikālais pārsteigums ar saksofonu

Sagādā sev tuviem cilvēkiem neaizmirstamu mirkli, kuru atcerēties uz mūžu!

Pārsteidz un palutini sev mīļus cilvēkus, dzimšanas dienā, sieviešu dienā, kāzās vai jebkurā citā pasakumā ar dziļskanīgu saksofonspēli!

Liegie saksofona ritmi un spēles  improvizācija liks aizrauties elpai un izbaudīt šo skaisto mirkli, kurš sildīs Jūsu sirdis vēl ļoti ilgi. Neaizmirstamu skaņu pasauli uzburs Jums talantīgs mākslinieks, ar īpaši izmeklētiem skaņdarbiem. Vari arī izvēlēties repertuāru mākslinieka izpildijumā, 15 minūšu garumā.

Cena: 80.00 EUR

*Cenā iekļautas transporta izmaksas Rīgas pilsētas robežās.

Francijas valdzinājums – šansoni

Vēlies pārsteigt savu mīlestību vai vienkārši Francijas kultūras piekritēju? Franču šarms, Francijas mūzikas skaņas, sapnis par Parīzes valdzinājumu.
14. februāris, Sv. Valentīna dienā ir iespēja pabūt Parīzē pat nekur nedodoties! Uzbur Parīzi savai otrai pusītei pārsteidzot ar romantisku franču mizetes un šansonus eleganta franču akordeonists izpildījumā! Lai mīlestība zied!
Šis pārsteigums ilgs 15 minūtes.
Rezervē māklinieku laicīgi, priecāsimies par Tavu ziņu vismaz 1 dienu iepriekš!

Cena: 80.00 EUR

*Cenā iekļautas transporta izmaksas Rīgas pilsētas robežās.

Atgriezties uz sākumu
WhatsApp chat