Kāzas Dzērbenes pilī

Sākums / Kāzas Dzērbenes pilī

Ja vēlies savā īpašajā dienā paslēpties no pilsētas burzmas un to izbaudīt mierīgā, harmoniskā un skaistā vidē, Dzērbenes pils un tās apkārtne būs ideāla vieta. Šeit ir ainaviska vide priekš foto sesijām visos gadalaikos – vasarā, rudenī, pavasarī, ziemā. Pateicoties bagātīgajam pakalpojumu klāstam ko piedāvā vietējie uzņēmēji, iespējams noorganizēt skaistas kāzas.

Skaistas ceremoniju vietas ir Dzērbenes luterāņu baznīca, Dzērbenes pils kā arī vairākas skaistas dabas vietas, kur novadīt laulību ceremoniju.

Vietējie uzņēmēji spēj nodrošināt ne tikai gardas maltītes, bet arī pasākumu organizēšanu, muzikālo noformējumu, kāzu aksesuāru un dāvanu izgatavošanu, izklaides jaunajam pārim un viesiem, kā arī ceremonijas un svinību vietas dekorēšanu.

Dzērbenes pils zāle.

Dzērbenes pils zāle gadu gadiem ir bijusi īpaša vieta, kur svinēt savus mīlestības svētkus. Pils zāle ir paredzēta gan greznām, gan pavisam vienkāršām, jaukām un mīļām ceremonijām.

Pils zāle būs arī atmiņā paliekoša svinību norises vieta.

Jāņkalniņš un varenais ozols.

Apmēram 200 metrus no pils atrodas ļoti ainavisks uzkalniņš – Jāņkalniņš, kā vidū slejas varens ozols. Šī ir lieliska vieta dabas bērniem, kuri vēlas savu laulību noslēgt “pie dabas krūts”.

Pēc ceremonijas pie varenā ozola var notikt dažādi pārbaudījumi jaunajam pārim vai izklaides viesiem, kā arī arī tradicionālie rituāli, piemēram, mičošana.
Jāņkalniņš var uzņemt lielu skaitu viesu (apm. 100 personas)

Dzērbenes pils tornis.

Viena no Dzērbenes pils izteiksmīgākajām arhitektūras daļām ir tornis no kā paveras burvīgs skats uz pils apkārtni un Vidzemes augstieni. Uz torņa jaunais pāris var malkot pirmo šampanieti.

Pakalpojumi, ko iespējams nodrošināt no vietējiem resursiem:

  • pasākumu organizēšanas pakalpojumi;
  • telpu noma ceremonijai un svinībām, oriģinālas ceremonijas vietas;
  • ceremoniju vadītāji, kas saskaņos ceremonijas scenāriju ar jauno pāri;
  • floristikas un ceremonijas/svinību vietas noformēšana;
  • šampanieša galds ar mājās gatavotiem gardumiem;
  • svinību galdi ar plašu ēdienu piedāvājumu dažādām gaumēm;
  • pasākumu aksesuāri un dāvanas jaunajam pārim, vedējiem, viesiem;
  • Zemenītes Sniegā foto kastes noma;
  • viesu izklaides, pārbaudījumi jaunajam pārim un viesiem;
Atgriezties uz sākumu
WhatsApp chat